Przegląd serii gniazdek i włączników

Gniazdka i włączniki to elementy wyjątkowo funkcjonalne i niezbędne w każdym obiekcie. W zależności od tego, gdzie mają zostać zamontowane, od aranżacji wnętrza w mieszkaniu, wybrać można odpowiednie, dopasowane modele. Jakie serie produktów cieszą się popularnością?

Serie premium

Przegląd serii gniazdek i włączników, poza modelami standardowymi i ekonomicznymi, obejmuje również modele premium. To propozycje przygotowane dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość i nowoczesny i bardzo stylowy design. Dużą popularnością cieszą się modele Schneider Electric, Kontakt-Simon, Berker. Dużym zainteresowaniem cieszą się tu modele dotykowe, które coraz częściej zastępują klasyczne włączniki. Prezentują się świetnie, szczególnie w połączeniu z nowoczesnymi trendami aranżacyjnymi.

W serii gniazd i włączników Berker znaleźć można wyjątkowe, okrągłe włączniki obrotowe. Jasne szkło i wykonany z mosiądzu przełącznik lub szklana baza z chromowanym pokrętłem.

Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest znajdujące się w osprzęcie podświetlenie LED. Funkcja ta istotnie wpływa na poprawę bezpieczeństwa, np. gdy włączniki zamontowane zostaną przy schodach.

Serie standardowe

Alternatywą dla rozwiązań ekonomicznych są gniazdka i włączniki dostępne w seriach standardowych. Propozycje, które doskonale sprawdzą się w każdej aranżacji. Stylowe, o nowoczesnym designie, bardzo trwałe i solidne. Produkty przygotowywane przez znane w branży marki, takie jak Kontakt-Simon, Ospel czy Karlik. Modele dostępne w zestawach z funkcjonalnymi ramkami, dopasowanymi kolorystycznie do gniazdka lub włącznika.

Włączniki okrągłe i kwadratowe, gniazdka z uziemieniem i zabezpieczającą klapką, idealnie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo jest priorytetem.

Seria ekonomiczna – funkcjonalna i solidna

Propozycje przygotowane w ramach tzw. serii ekonomicznych to propozycje, które cenione są za połączenie doskonałej jakości oraz korzystnej ceny. Wykonane z materiałów wysokiej jakości. Propozycje przygotowane przez marki, takie jak Schneider Electric, Kontakt-Simon, Ospel, a także Karlik dostępne w różnych modelach i kolorach. Idealnie sprawdzą się zarówno w domu, w biurze, a także w obiektach użytkowych czy przemysłowych. Wykonane są z materiałów doskonałej jakości, wiele z dostępnych modeli wyposażonych jest w funkcjonalne, dopasowane kolorystycznie ramki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *