DOSTAWA:

Koszt dostawy naszych produktów wynosi:

- przy płatności przelewem tylko 19,00 zł.

- przy płatności za pobraniem tylko 29,00 zł.


NA SKRÓTY:

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich naszych materacy w jednym miejscu.

PRZEGLĄDAJ

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie? +

    Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie? W przypadku materacy w rozmiarze typowym czas realizacji zamówienia to z reguły 3-5 dni roboczych, wówczas wysyłka materacy następuje kurierem. Przy zamówieniu materaca nietypowego lub materaca o większych gabarytach dostawa następuje w ciągu 5-10 dni roboczych naszym bezpiecznym transportem.
  • W jakiej formie materace są wysyłane? +

    W jakiej formie materace są wysyłane? Materace sprężynowe w rozmiarze do szerokości 130 cm oraz materace piankowe wysyłamy przeważnie firmą kurierską, wówczas materac jest zgięty w pół (tylko na czas transportu), co nie ma wpływu na gwarancję i właściwości materaca. Dzięki temu szybko i bezpiecznie przesyłka dociera pod wskazany adres. Termin realizacji to ok. 3 dni robocze. Materace w rozmiarze o szerokości powyżej 130 cm (materace sprężynowe o większych gabarytach) wysyłamy przeważnie prywatną firmą transportową - materac jest przewożony na płasko. Termin realizacji do 10 dni roboczych. Materace są pakowane próżniowo. Po rozpakowaniu materaca, nadaje się on do bezpośredniego użytkowania. Czas nabierania pierwotnych kształtów przez materac to od kilku do 72 godzin. Dodatkowa informacja: Firmy kurierskie/transportowe nie mają obowiązku wnoszenia przesyłki do domu lub mieszkania. W praktyce kurierzy pomagają przy wniesieniu materaca, lecz nie wynika to z zakresu ich obowiązków. Proponujemy, żeby przy dostawie była osoba do pomocy.
  • Czy wykonujecie Państwo materace na zamówienie? +

    Czy wykonujecie Państwo materace na zamówienie? Tak, wykonujemy materace nietypowe w podanych przez klienta wymiarach. Aby zamówić materac nietypowy skorzystaj z formularza zamówień lub zapytaj o wycenę drogą mailową lub telefoniczną. Sposoby wyceny materacy nietypowych znajdują pod zakładką materace nietypowe.
  • 1

[nomain]Najczęściej zadawane pytania