DOSTAWA:

Koszt dostawy naszych produktów wynosi tylko 19,00 zł niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo płatność z góry, czy przy odbiorze!


NA SKRÓTY:

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich naszych materacy w jednym miejscu.

PRZEGLĄDAJ

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie? +

    Jaki jest czas oczekiwania na zamówienie? W przypadku materacy w rozmiarze typowym czas realizacji zamówienia to z reguły 3-5 dni roboczych, wówczas wysyłka materacy następuje kurierem. Przy zamówieniu materaca nietypowego lub materaca o większych gabarytach dostawa następuje w ciągu 5-10 dni roboczych naszym bezpiecznym transportem.
  • W jakiej formie materace są wysyłane? +

    W jakiej formie materace są wysyłane? Większość materacy wysyłana jest w formie zrolowanej, materace są pakowane próżniowo. Dzięki temu szybko i bezpiecznie przesyłka dociera pod wskazany adres. Po rozpakowaniu materaca nadaje się od do bezpośredniego użytkowania. Czas nabierania pierwotnych kształtów przez materac to od kilku do 72 godzin.
  • Czy wykonujecie Państwo materace na zamówienie? +

    Czy wykonujecie Państwo materace na zamówienie? Tak, wykonujemy materace nietypowe w podanych przez klienta wymiarach. Aby zamówić materac nietypowy skorzystaj z formularza zamówień lub zapytaj o wycenę drogą mailową lub telefoniczną. Sposoby wyceny materacy nietypowych znajdują pod zakładką materace nietypowe.
  • 1

[nomain]Najczęściej zadawane pytania